Suicide Squad Kill The Justice League

Kód: PC0397
Neohodnotené
521 Kč 521 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Suicide Squad: Kill the Justice League je akčná adventúra, ktorú budeš môcť hrať sólo alebo v kooperácii so štyrmi hráčmi online. Hra vychádza z ikonických postáv DC a bola vyvinutá Rocksteady Studios, ktorí stoja za kritikmi uznávanou sériou Batmah: Arkham a kombinuje tak charakteristickú príbehovú hru s akčnou strieľačkou z pohľadu tretej osoby tak, aby poskytla perfektný herný zážitok ako žiadna iná.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popisHra bude obsahovať originálny príbeh zo sveta DC universe a bude sa odohrávať v otvorenej mape Metropolis. Príbeh sleduje partičku Suicide Squad, ktorú tvoria Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang a King Shark, ktorí musia podniknúť neľahkú misiu za záchranou Zeme, a zabitý jej najlepší DC hrdinu z The Justice League. Každá postava má svoj jedinečný štýl boja a možnosti zbraní.

Antihrdinovia

Všetci štyria DC Super Villains, sú ohrození výbušninami, ktoré boli vložené do ich mozgov. A tak nemajú inú možnosť, než sa spojiť a vykonať túto úlohu ako súčasť neslávne známej Task Force X Amandy Wallerovej.

Sám alebo s priateľmi

Hráči si budú môcť hru prispôsobiť podľa toho, či hrajú sami alebo v spolupráci s priateľmi, rovnako ako prepínať medzi postavami podľa ľubovôle.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 02.02.2024
Vývojár: RockSteady Studios
Jazyk: English
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Warner Bros. Games
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: