Taxi Life: A City Driving Simulator

Kód: PC0275
Neohodnotené
446 Kč 446 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Zasadni za volant svojho auta aj naštartuj svoje podnikanie, prevážaj cestujúcich po Barcelone a rozvíjaj svoju firmu!

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Vydaj sa do Barcelony!

Potom, čo do Barcelony dorazíš a nemáš nič viac než auto a svoj sen, jazdi po rušných uliciach slávneho mesta a preváž cestujúcich z bodu A do bodu B, ponúkaj im bezchybnú službu. Budeš musieť dodržiavať dopravné predpisy, riešiť netrpezlivých turistov, premenlivé počasie aj dopravnú špičku. Prispôsob cestu tak, aby si sa vyhol zápcham a nehodám, a čo je najdôležitejšie, postaraj sa o to, aby boli tvoji zákazníci spokojní s tvojimi službami a dali ti to najvyššie hodnotenie a najväčšia dýška! 

Objav skutočnú Barcelonu

Prevážaj svojich cestujúcich po 460 kilometroch ulíc vo veľkej oblasti Barcelony, reprodukovanej v mierke 1:1. Pro skúmaj mesto a získavaj skúsenostné body za to, že objavíš nové zaujímavé miesta. Pomocou skúsenostných bodov si odomykaj nové schopnosti.

Jaď ako profesionál

Vyzdvihávaj klientov a dovez ich do cieľa. Dodržuj dopravné predpisy a vyhýbaj sa zrážkam s ostatnými vozidlami a chodcami. Prispôsob cestu podľa náhodných udalostí (nehody, stavebné práce, sprievody atď). Prispôsob sa premenlivému počasiu: napríklad ak je cesta mokrá, budete mať dlhšiu brzdnú dráhu.

Herný obsah:

  • Riaď svoju firmu - Kupuj nové autá zo ziskov z jázd, najímaj zamestnancov podľa ich profilu a priraďuj im autá, štvrte a časové sloty. Rob správne rozhodnutia a maximalizuj zisky!
  • Prijmi výzvu! - Ak máš rád výzvy, prijímaj špeciálne misie z troch kategórií: Choď čo možno najrýchlejšie (pokuty za rýchlosť sa neplatia), nesmieš porušiť žiadne dopravné predpisy, dôjsť do cieľa bez navigácie.
  • Starej sa o spokojnosť zákazníkov - Reaguj na požiadavky svojich cestujúcich: rozprávaj sa s nimi, prepínaj stanice v rádiu, otvor okienko atď.
  • Uprav si taxík - Vyber si modely áut a štýl jazdy: elektrické či naftové motory, automatická, poloautomatická či manuálna prevodovka atď.
  • Starej sa o svoj taxík - Sleduj varovné kontrolky na palubnej doske a zachádzaj na čerpacie stanice, nabíjacie stanice a servisné stanice, kedykoľvek je to nevyhnutné. Opravuj svoje vozidlá, ak sú poškodené.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 07.03.2024
Vývojár: Simteract
Jazyk: English
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Nacon
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: