Tekken 8 (Deluxe Edition)

Kód: PC0377
Neohodnotené
2 078 Kč 2 078 Kč / 1 ks
Predobjednávka (5 ks)
Možnosti doručenia

V TEKKEN 8 se pěst setkává s osudem. Série TEKKEN, která drží rekord pro nejdelší videoherní příběh, začíná novou kapitolu a TEKKEN 8 pokračuje v tragické sáze o pokrevních liniích Mishima a Kazama a jejich nenávistných zápasech mezi otcem a synem, které otřásly světem. Příběh o růstu a odhodlání Jina Kazamy značí novou kapitolu této nadčasové ságy, která pokračuje 6 měsíců po skončení posledního zápasu.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

  • Celkom prepracovaný vzhľad postáv. Propracované, vysoko detailné modely vybudované od základov a vysoko kvalitná grafika pridáva typickým bitkám novú váhu a atmosféru.
  • Živé prostredie a zničiteľné arény spoločne vytvárajú úžasný pocit ponorenia do hry a ultimátny herný zážitok.

Nová hra, nová rivalita

Séria TEKKEN, ktorá drží rekord pre najdlhší videoherný príbeh, začína novú kapitolu a pokračuje v tragickej ságe o pokrvných líniách Mishima a Kazama a ich nenávistných zápasoch medzi otcom a synom, ktoré otriasli svetom. Príbeh o raste a odhodlaní Jina Kazamu značí novú kapitolu tejto nadčasovej ságy, ktorá pokračuje 6 mesiacov po skončení posledného zápasu.

Strhujúce bitky stelesňujúce agresivitu a skazu

Nový bojový systém Heat posilňuje agresívnu povahu bojov a zároveň zachováva jedinečné vyznenie a taktiku série TEKKEN. Intenzitu bitiek výrazne zvyšujú zničiteľné arény. Super chvaty ako Rage Arts určite nadchnú hráčov i divákov. Vďaka všetkým týmto úderným mechanizmom je TEKKEN 8 doposiaľ najúžasnejším dielom celej série!

Obľúbené postavy s možnosťou prispôsobenia

Priprav sa na návrat obľúbených postáv, medzi ktoré patrí Kuma, Leo, Shaheen, Steve, Dragunov a Yoshimitsu. Všetky postavy v hre TEKKEN 8 budú mať hlboké možnosti prispôsobenia, vrátane úplne nových možností, s možnosťou meniť farby jednotlivých častí aj veľkosť a umiestnenie doplnkov, čo ti umožní skutočne ukázať svoj štýl a vniesť do svojich obľúbených postáv svoj osobný štýl.

Úplne nový režim Arcade Quest

Arcade Quest je nový režim pre jedného hráča predstavuje nový spôsob hrania a zdokonaľovania zručností. V tomto režime si môžeš vytvoriť a upraviť vlastného avatara a "navštevovať" rôzne herne, aby si sa zúčastnil zápasov určených na zlepšenie hry a výučbe nových techník. Ako budeš postupovať príbehom, budeš sa spolu so svojím avatarom rozvíjať, silnieť a zdokonaľovať svoje zručnosti proti stále ťažším a

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: