The Invincible

Kód: PC0305
Neohodnotené
470 Kč 470 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

The Invincible je hra z pohľadu prvej osoby na motívy The Invincible - ikonického románu svetovo známeho autora tvrdej science-fiction a poľského futurológa Stanisława Lema.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Ako vysoko kvalifikovaná a bystrá astrobiologička Jasna sa v rámci vesmírnych závodov ocitáš spoločne s ostatnými členmi posádky malého výskumného plavidla Vážka na neprebádanej planéte Regis III, kde sa ale tvoja vedecká expedícia rýchlo mení v pátracej misii po stratených súputníkoch. Vydaj sa po ich stope, ale maj na pamäti, že každé tvoje rozhodnutie ťa môže vystaviť ešte väčšiemu nebezpečenstvu…

Neznámy svet

Čiň ohromujúce vedecké objavy vo vesmírnom filozofickom dobrodružstve zasadenom do tajuplných kulís neznámeho sveta. Objavuj čriepky toho, čo tu bolo dávno stratené, podávaj správy svojmu astrogátorovi a nechaj si od neho pomôcť v ťažkých chvíľach.

Sila evolúcie

Ani v najhoršom sne by ťa ale nenapadlo, čo by mohlo pre ľudstvo predstavovať jeho najväčšiu hrozbu. Niečo, čo ťa náhle donúti prehodnotiť ambície a predsudky, ktoré ľudstvo dlhodobo chová. Ale dobre - rozhoduj sa podľa svojho, sleduj záhadu až k jej koreňom... len pri tom nezabudni nepodceňovať surovú prostotu a brilantnosť evolúcie.

Herný obsah:

  • Pátraj s pomocou vedeckých postupov as nádychom nostalgie: Skúmaj svet inšpirovaný žánrom atompunku s využitím rozmanitých nástrojov, ako je napríklad telemeter alebo sledovacie zariadenie, a cestuj so svojim vozidlom úžasnou mimozemskou krajinou. Používaj realistickým spôsobom analógové technológie vyvinuté v retro futuristickej časovej línii.
  • Prehodnoť, kto je priateľ a kto nepriateľ: Roboti, ľudia... Rozhodni sa, či a akým spôsobom budeš na Regis III komunikovať s jej najrôznejšími obyvateľmi. Kto z nich je priateľ, spoločník alebo nepriateľ? Než si sa sem dostali, ani si netušil, čo tieto slová môžu v skutočnosti znamenať.

Poznaj ikonu žánru hard sci-fi: The Invincible je hra z vlastného pohľadu vytvorená na motívy kultového románu Nepremožiteľný svetoznámeho autora hard sci-fi a poľského futurológa Stanisława Lema.

  • Prežite nesmierny príbeh: Existujú miesta ako Regis III, ktoré nie sú pripravené pre nás a na ktoré nie sme pripravení my. Napriek tomu sa naša kozmická loď nevyhnutne blíži svojmu cieľu – k bodu, v ktorom sa naše príbehy a osudy nenávratne pretnú…

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 06.11.2023
Vývojár: 11 bit studios
Jazyk: English
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: 11 bit studios
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: