The Last of Us Part I

Kód: PC0174
Neohodnotené
872 Kč 872 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (1 ks)
Možnosti doručenia

Preži znova milovaný príbeh hry The Last of Us v novej, prepracovanej verzii pre PS5. Kompletný príbeh vrátane DLC Left Behind vo vysokom rozlíšení a jedinečnom grafickom spracovaní. Po dvadsiatich rokoch, potom ako morová rana zdecimovala civilizáciu, sa snaží preživší držať sa vo vnútri drsných zón pod karanténou; mimo nej sa preháňajú zákerní a neľútostní infikovaní vyvrheli. Pre Joel to znamená každodennú starosť o to najcennejšie. Keď ale dostane za úlohu sprevádzať mladú diev

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popisPreži znova milovaný príbeh hry The Last of Us v novej, prepracovanej verzii pre PS5. Kompletný príbeh vrátane DLC Left Behind vo vysokom rozlíšení a jedinečnom grafickom spracovaní. Po dvadsiatich rokoch, potom ako morová rana zdecimovala civilizáciu, sa snaží preživší držať sa vo vnútri drsných zón pod karanténou; mimo nej sa preháňajú zákerní a neľútostní infikovaní vyvrheli. Pre Joel to znamená každodennú starosť o to najcennejšie. Keď ale dostane za úlohu sprevádzať mladú dievčinu Ellie a spoločne nájsť hnutie odporu Fireflies, obaja spoznajú rýdzi túžbu prežiť.

O hre TLOU

Vydaj sa na cestu

Po dvadsiatich rokoch, potom ako morová rana zdecimovala civilizáciu, sa snaží preživší držať sa vo vnútri drsných zón pod karanténou; mimo nej sa preháňajú zákerní a neľútostní infikovaní vyvrheli.Pre Joela to znamená každodennú starosť o to najcennejšie. Keď ale dostane za úlohu sprevádzať mladú dievčinu Ellie a spoločne nájsť hnutie odporu Firefly, obaja spoznajú rýdzu túžbu prežiť.

Premysli si každý svoj krok

Joel a na svoj vek vyspelá a odvážna pubertiačka Ellie spolu musia spolupracovať, aby prežili púť naprieč tým, čo zostalo z USA. Streliva bude málo, za to ale pôjde zabiť na jednu ranu. Keď však nepriateľ uvidí, že guľky došli, tak sa na oboch hrdinov vrhne s úmyslom nemilosrdne zabiť. A vrhne sa v čo možno najväčšom počte, aby si poistil víťazstvo.

Vlastnosti:

  • Prepracovaná verzia pre PlayStation 5
  • Prepracované DLC Left Behind - Ponor sa do minulosti Ellie
  • Vylepšená vizuálna stránka: Kompletne prestavaná od základov. Vylepšenie každého vizuálneho detailu, ktorý posilní zážitok z The Last of Us.
  • Rýchle načítanie: Hraj rýchlejšie a bez dlhého čakania.
  • Hmatová odozva: Podpora hmatovej odozvy bezdrôtového ovládača DualSense povznáša bojové stretnutia. Pocíť dotyk jemného padajúceho dažďa, chrumkanie snehu pod nohami atď.
  • Adaptívne spúšte: Zbrane teraz poskytujú dynamický odpor spúšte bezdrôtového ovládača DualSense a spätný ráz pri streľbe pre hlbšie bojové ponorenie.
  • 3D Audio: Novo vylepšený zvuk prináša bohatšie zvukové scenérie a výbušnejšie okamihy.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 28.03.2023
Vývojár: Naughty Dog
Jazyk: English, French, German, Italian, Spanish
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: PlayStation PC LLC
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: