The Lord of the Rings: Gollum

Kód: PC0049
Neohodnotené
229 Kč 229 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (3 ks)
Možnosti doručenia

Lord of the Rings: Gollum sa odohráva súbežne s udalosťami zo Spoločenstva prsteňa. Ide o akčnú dobrodružnú hru a epický interaktívny zážitok. Zahráš si za záhadného Gluma, ktorý sa vydáva na nebezpečnú cestu, a budeš svedkom toho, ako vyzrel na najmocnejšie postavy Stredozeme.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

The Lord of the Rings: Gollum je oficiálna adaptácia inšpirovaná literárnymi dielami J. R. R. Tolkiena. Už nemá čo stratiť... Ako ďaleko bude ochotný zájsť, aby získal svojho milášška?The Lord of the Rings: Gollum sa odohráva súbežne s udalosťami zo Spoločenstva prsteňa. Ide o akčnú dobrodružnú hru a epický interaktívny zážitok. Zahráš si za záhadného Gluma, ktorý sa vydáva na nebezpečnú cestu, a budeš svedkom toho, ako vyzrel na najmocnejšie postavy Stredozeme.

 

DOSIAľ NEVYPRÁVENÝ PRÍBEH

Prežil nebezpečenstvo, o ktorých by sa väčšina neodvážila hovoriť, a to hnaný jedinou túžbou - znovu držať v rukách to, čo mu bolo ukradnuté. Hoci je jeho zúfalé hľadanie ústrednou súčasťou príbehu rozprávaného J. R. R. Tolkienom, jeho cestou sa nikto zatiaľ podrobne nezaoberal. Sleduj vôbec prvýkrát doposiaľ nerozprávaný príbeh Gluma, ktorý je neuveriteľne verný knihám. Od úteku z Mordoru, kde unikol Ústom Sauronovým a démonickému pavúkovi Odule, až po žalára elfího kráľa Thranduila, Legolasovho otca, prežil Glum na svojej neobyčajnej ceste mnohé dobrodružstvá a stretnutia.

AKCIA A ĽSTIVOSŤ

Glum bol po stovky rokov poškodzovaný Prsteňom a vyvinul si vďaka tomu neobyčajnú obratnosť a bystrý dôvtip. Túto jeho jedinečnú schopnosť môžeš využiť na objavovanie legendárnych miest a závratných výšok. Nájdi si cestu okolo škriatkov, až budeš šplhať na Temnú vežu Barad-dur, a prekĺzni elfom v tajomnom Temnom hvozde.Glum síce nie je žiadny bojovník, ale keď sa naskytne príležitosť, dokáže neopatrného nepriateľa uškrtiť... alebo nájsť kreatívnejší a menej riskantný spôsob, ako sa vyzliecť zo šlamastiky.

JEDNA POSTAVA, DVE OSOBNOSTI

Glum je jednou z najzaujímavejších postáv sveta Pána prsteňov. Za tých 500 rokov zažil udalosti, ktoré by zlomili aj tie najodolnejšie bytosti. Glum sa neláme, ale ohne sa, prispôsobí sa...Trýznený svojou rozdvojenou osobnosťou dokáže byť zlý a podlý ako Glum, ale zároveň priateľský a obozretný ako Smeagol. Je len na tebe, aby si rozhodol, ktorá z jeho osobností preváža v ťažkých morálnych voľbách, od ktorých sa bude odvíjať budúcnosť tvojich neistých spojenectva.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 25.05.2023
Vývojár: Daedalic Entertainment
Jazyk: English
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Daedalic Entertainment
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

The Lord of the Rings: Gollum

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: