The Sims 4 Cesta ke slávě

Kód: PC0289
Neohodnotené
398 Kč 398 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (3 ks)
Možnosti doručenia

Vydaj sa na cestu k hviezdnej sláve a staň sa celebritou v rozšírení The Sims™ 4 Cesta k sláve. Zapracuj na svojej sláve, venuj sa herectvu, prenikni medzi špičkové celebrity a sprevádzaj svojich Simov na nepredvídateľnej ceste k sláve. Či už si v štúdiách alebo na VIP večierkoch: je na tebe, ako si tvoji Simíkovia získajú svetovú slávu.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Vydaj sa na cestu k hviezdnej sláve a staň sa celebritou v rozšírení The Sims™ 4 Cesta k sláve. Zapracuj na svojej sláve, venuj sa herectvu, prenikni medzi špičkové celebrity a sprevádzaj svojich Simov na nepredvídateľnej ceste k sláve. Či už si v štúdiách alebo na VIP večierkoch: je na tebe, ako si tvoji Simíkovia získajú svetovú slávu. Vylaď a ukáž svoj hviezdny štýl, zariaď Simíkom luxusné bývanie na kopci a kúp im možno až veľmi okázalé príslušenstvo, ako je napríklad toaleta z pravého zlata. Priprav sa zažiariť vo svetle reflektorov a užívaj si naplno skvelý život celebrít.

HLAVNÝ OBSAH

 

  • Presláv sa Tvoji Simovia teraz môžu získať slávu a bohatstvo, o akých sa im nesnívalo ani v najdivokejších snoch. Vydobyj si slávu v tvojej súčasnej kariére, alebo sa k nej katapultuj v novom odbore. Vyhrievaj sa v žiare reflektorov ako začínajúci herec alebo neustále streamuj a staň sa influencerom. Ale pamätaj na to, že čím budú tvoji Simíkovia slávnejší, tým viac pozornosti, výhod i bláznivých fanúšikov si vyslúži. Cesta k bohatstvu a sláve môže byť nevypočítateľná, ale či už uspeješ, alebo tvrdo narazíš, akonáhle si raz budeš žiť ako hviezda, už nebudeš chcieť späť.
  • Venuj sa svojej práci Buď sám sebe múzou a nasmeruj Simíkov k báječnej hereckej kariére. Presaď sa vo veľkých vystúpeniach alebo si zaisti úlohu v televíznom seriáli. Keď sa tvoji Simíkovia budú svojej práci venovať naplno a starostlivo si naštudujú dialógy alebo sa oblečú do jedinečných kostýmov, môže im ich úsilie vyniesť hlavnú úlohu v novom filmovom trháku.
  • Ovládni celé mesto Pridaj sa k majetným a mocným v Del Sol Valley, čo je nový svet, v ktorom tvoji Simíkovia nájdu slávu. Kúp si skromné bývanie v Mirage Park alebo sa vypracuj až k vile na kopcoch v Pinnacles. Získaj hviezdu na chodníku slávy s menom svojho Simíka a v okamihu o tebe bude hovoriť celé mesto.
  • Veď okázalý život Upútaj na seba na uliciach pozornosť štýlovým pouličným oblečením, alebo sa na scéne obleč do oslnivých úborov, ako sa na tvoju úlohu pristane a patrí. S hviezdnou slávou tvoji Simíkovia získajú aj výhody celebrít. Zariaď si oslnivé panstvo plné pozláteného nábytku, odnes si z natáčania jedinečné kúsky a vystav si ich ako pripomienku svojej zlatej éry.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: