The Sims 4 Ekobydlení

Kód: PC0292
Neohodnotené
398 Kč 398 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (5 ks)
Možnosti doručenia

Si pripravený nechať svojich Simíkov zmeniť ich svet? Nasťahuj sa do komunity spolutvorcov v rozšírení The Sims 4 Ekobývanie! Hraj sa so životom, aby si zmenil fungovanie spoločnosti v novom svete Evergreen Harbor.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Herné vlastnosti:

 

  • Udržateľné bývanie — Redukuj, znovu používaj a recykluj! Produkuj pomocou solárnych panelov, veterných turbín a zberačov vlahy vlastnú elektrinu a vodu alebo si vypestuj pomocou novej vertikálnej záhrady vlastné jedlo a maj tak skutočnú kontrolu nad tým, aký vplyv máš na svet. Alebo zájdi aj o krok ďalej a zisti, čo sa dá vyhrabať z kontajnera: možno to bude nejaká trochu preleznutá dobrota alebo súčiastky pre tvoj nový výtvor. Niektoré získané predmety dokonca môžeš použiť na výrobu produktov, ako sú bublodžúsy a sviečky, a potom ich predať vo svojom online obchode.
  • Kolaboratívna komunita — Venuj sa svojmu susedstvu pomocou novej hlasovacej tabule, na ktorej každý týždeň nájdeš nové akčné plány susedstva. Každý v komunite má svoj hlas, takže pokiaľ niečo naozaj chceš, budeš to musieť pretlačiť. Vybuduj si podporu medzi miestnymi tvorcami, aktivistami aj technikmi! A pokiaľ práve nepracuješ na svojej kampani, môžeš sa pustiť do kariéry mestského dizajnéra, v ktorej môžeš z mesta urobiť lepšie miesto.
  • Zmeň celý svet — Každé svoje rozhodnutie – aké zdroje energie budeš využívať, aké si navrhneš bývanie a pre aké akčné plány budeš hlasovať – ovplyvní stav sveta. Dočkáš sa vzduchu plného smogu, alebo krištáľovo čistej vody? Pokiaľ neurobíš nič, je dosť dobre možné, že sa príroda stratí a mesto pohltí odpadky. Ale keď sa odpadkov zbavíš a udržíš pozemky v čistote, všade sa objaví viac flóry a zelene.
  • Upcyklované bývanie – potrebuješ vybaviť dom do začiatku a máš hlboko do vrecka? Zvládneš to skoro zadarmo vďaka ponorom do kontajnerov! Stačí vyhrabať pár už trochu použitých predmetov – napríklad preležaný matrac, ktorý sa dá opraviť, alebo málinko spálený sporák, ktorý určite pôjde znovu naleštiť. Dokonca aj nábytok a oblečenie je možné vyrobiť udržateľným spôsobom z recyklovaných materiálov a získať tak veľkolepo vyzerajúcu výbavu! Premeň látky, techniku aj množstvo iných objektov na nové zariadenie svojho bývania a doplň si šatník.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: