The Sims 4 Growing Together

Kód: PC0032
Neohodnotené
458 Kč 458 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (2 ks)
Možnosti doručenia

Posilňuj rodinné putá, hľadaj si kamarátov i nepriateľov a objav skutočné osobnosti svojich Simíkov v rozšírení The Sims 4 Rodinný život! Spôsoby, ktorými Simíkovia nadväzujú vzťahy so svojim okolím – od rodinných príslušníkov až po Simíkov, ktorých vôbec nepoznajú – sa vyvíja.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Upozornenie: Jedná sa o rozšírenie. Na hranie je potrebné vlastniť pôvodnú hru The Sims 4.

 

Posilňuj rodinné putá, hľadaj si kamarátov i nepriateľov a objav skutočné osobnosti svojich Simíkov v rozšírení The Sims 4 Rodinný život! Spôsoby, ktorými Simíkovia nadväzujú vzťahy so svojim okolím – od rodinných príslušníkov až po Simíkov, ktorých vôbec nepoznajú – sa vyvíja. Simíkov a ich vzťahy budú utvárať nielen plánované udalosti, ako sú prespanie u kamarátov, ale aj nečakané míľniky, ako je napríklad kríza stredného veku.

TRVALÝ VPLYV

Kľúčové rozhodnutia a dôležité míľniky môžu prispieť k utváraniu osobnosti tvojich Simíkov. Sprístupni a zmeň svojim Simíkom vlastnosti a nechaj ich vysporiadať sa s krízami stredného veku, reaguj na žiadosti rodinných príslušníkov o nasťahovanie a rieš aj ďalšie situácie. Sebaobjavovanie je celoživotná cesta.

SOCIÁLNA DYNAMIKA

Niekedy si Simíci jednoducho sadnú. Keď sa tvoj Simík stretne s niekým na večierku, môže si s ním jednoducho začať ľahko rozumieť alebo môžu byť už od prírody nekompatibilné. Tvoji Simíkovia teraz majú preferencie, ktoré rozhodnú o tom, s ktorými Simíkov budú spoločensky kompatibilní az ktorých Simíkov sa pravdepodobne stanú ich nepriatelia.

RODINNÁ PÚTA

Väzby medzi príbuznými Simíkov sú dôležité a komplexné. Keď Simíkovia prežívajú spoločný život, nájdu veľa príležitostí na konflikty i jednotu, čo ovplyvní rodinnú dynamiku a simíkovské vzťahy v rámci rodiny.

IDEÁLNE PRE RODINY

Obec San Sequoia, nachádzajúca sa pri morskom zálive, bývala rybárskou dedinou, ktorá sa rozrástla na rušné mesto. Nájdeš v ňom tiché predmestia, živé rekreačné centrum, komunitu, ktorá veľmi drží pri sebe, a dokonca aj vplyvnú miestnu rodinu Roblessovcov.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 16.03.2023
Vývojár: The Sims Studio
Jazyk: Chinese, Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Russian, Spanish, Swedish
Online: Origin
Platforma: PC
Vydavateľ: Electronic Arts
Región: Global
Typ distribúcie: Elektronická licencia

The Sims 4 Growing Together

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: