The Sims 4 Nájemní bydlení

Kód: PC0300
Neohodnotené
484 Kč 484 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Zbližuj sa so susedmi - a to doslova - čakajú ťa pozemky pre viac rodín, kde môžeš hrať ako nájomník alebo majiteľ v rozšírení The Sims 4 Nájomné bývanie. Na hranie je potrebné vlastniť pôvodnú hru The Sims 4.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popisZbližuj sa so susedmi – a to doslova – čakajú ťa pozemky pre viac rodín, kde môžeš hrať ako nájomník alebo majiteľ v rozšírení The Sims 4 Nájomné bývanie! Tvoji Simíci teraz môžu vlastniť a spravovať rovno niekoľko nájomných pozemkov, alebo sa do nich rovno nasťahovať, aby boli svojim susedom bližšie ako kedykoľvek predtým (čo sa skvele hodí, ak rád sliediš). Od ochutnávačiek až po vysťahovanie: aktivít je v tomto novom svete plnom života naozaj veľa.

Správa nehnuteľností

Majitelia nehnuteľností môžu bývať priamo na pozemku so svojimi nájomníkmi a o svoju nehnuteľnosť sa tiež starať, alebo môžu bývať vo vlastnej rezidencii a mať rôzne nájomné objekty ako investičný zdroj príjmu. Dávaj ale pozor, pretože pokiaľ majitelia neudržujú hodnotenie svojich jednotiek, môže to viesť až k revolte nájomníkov.

Nový typ pozemku

Nové nájomné pozemky ti umožnia kreatívne riešiť bývanie pre viac rodín. Vytvor svojim Simíkom byt v suteréne, ktorý budú prenajímať, vytvor dvojdomček pre dve rodiny, ktoré sú si blízke, alebo pokojne vytvor aj bytový dom.

Bližšie ako kedykoľvek predtým

Blízkosť môže viesť k harmónii - ale tiež spôsobiť drámu! Simíkovia v nájomnom bývaní sa nevyhnutne skôr alebo neskôr zapletú do životov ostatných. Budú spolu tráviť čas na ochutnávačkách, budú sa stretávať na záhrade alebo v ďalších spoločných priestoroch, a tiež budú mať dostatok príležitostí objaviť tajomstvo ostatných, či už odpočúvaním, sliedením alebo rovno vlámaním.

Uponáhľaný, ale krásny

Preskúmaj nový svet, ktorý žije a dýcha a je plný možností. Zájdi do botanickej záhrady, nechaj niečo malé v duchovnom dome a preskúmaj zvierací útulok! Jedným z najvýraznejších miest celého sveta Tomarang je nočný trh, kde tvoji Simíkovia ochutnajú nové jedlá a objavia nové predmety.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 07.12.2023
Vývojár: EA Maxis
Jazyk: -
Online: EA app
Platforma: PC
Vydavateľ: Electronic Arts Inc.
Región: Europe
Typ distribúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: