The Sims 4 Společná Zábava

Kód: PC0290
Neohodnotené
398 Kč 398 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (2 ks)
Možnosti doručenia

Vaši Simíkovia sa už trasú, aby niekam vyrazili. Chcú sa pozrieť na úplne nové miesto - niekam, kde si nájdu nových kamarátov, prezrú si miestne zaujímavosti a užijú si nové zážitky. Chcú predviesť tanečné číslo na tajnom večierku v Starovekých ruinách. Chcú si dať lahodné espresso v luxusnej kaviarni. Chcú to rozbaliť tak, ako to predtým nešlo. Proste chcú niečo... nové.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Vaši Simíkovia sa už trasú, aby niekam vyrazili. Chcú sa pozrieť na úplne nové miesto - niekam, kde si nájdu nových kamarátov, prezrú si miestne zaujímavosti a užijú si nové zážitky. Chcú predviesť tanečné číslo na tajnom večierku v Starovekých ruinách. Chcú si dať lahodné espresso v luxusnej kaviarni. Chcú to rozbaliť tak, ako to predtým nešlo. Proste chcú niečo... nové. A práve toho sa teraz dočkali v druhom veľkom rozšírení pre hru The Sims 4 

Čo nás čaká?

 

  • Rozšírenie The Sims 4 Spoločná zábava predstavuje Windenburg, svet inšpirovaný Európou, kde nájdete zmes zaujímavých moderných budov a klasickej architektúry i štýlov. Vo Windenburgu vás čaká očarujúca príroda, rušné námestie aj luxusný ostrov. Je tu jednoducho veľké množstvo nových vecí, ktoré si vaši Simíkovia môžu prezrieť a zažiť.
  • Vaši Simíkovia sa môžu stať členmi najrôznejších klubov, pričom každý má svoje vlastné záujmy, osobnosť a štýl. Majú určité predpísané správanie, ktoré riadi, ako budú reagovať na ostatných Simíkov, čo majú radi a čo neznáša. Hneď po prvom spustení nového rozšírenia na vás bude čakať celý rad klubov, ale tiež si môžete vytvoriť a prispôsobiť vlastné kluby. Môžete nastaviť ich požiadavky, správanie, obľúbené miesta, a dokonca pre nich môžete vybrať špeciálne odmeny.
  • Trávenie času v skupinách kamarátov je v rozšírení Spoločná zábava naozaj jedinečným zážitkom. Herní kamaráti vašich Simíkov sa budú správať podobne ako skutoční kamaráti – či už sa idete kúpať do jazierok pri útesoch, alebo jednoducho posedávate v krčme, skupiny budú ku všetkým aktivitám pristupovať novými vzrušujúcimi spôsobmi. Simíkovia si môžu s kamarátmi zahrať futbal alebo si spoločne skúšať oblečenie v úplne novej veľkej šatni. Budú spolu tráviť čas a užívať si zážitky novými zábavnými spôsobmi.
  • Simíkovia si tiež môžu osvojiť nové zručnosti tanec a DJ, ktoré im pomôžu zorganizovať ešte akčnejšie akcie. Rozvádzajte dav dokonalým mixom od pultíka pre DJ alebo začnite pariť v podzemnej diskotéke.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: