The Sims 4 Střední škola

Kód: PC0299
Neohodnotené
424 Kč 424 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Práve zvoní na hodinu! Staň sa dobrým (alebo zlým) študentom, zúčastni sa mimoškolských aktivít, vyžívaj sa v estetike, udávaj trendy, hľadaj svoju identitu a buď teenager so všetkým, čo k tomu patrí v rozšírení The Sims 4 Stredná škola!

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Staň sa dobrým (alebo zlým) študentom, vstup do klubu, začni udávať trendy a buď teenagerom so všetkým všade v rozšírení The Sims 4 Stredná škola! Vychutnaj si všetky tie veľké zážitky, ktoré k tomuto obdobiu patria: školský ples, žartíky, experimentovanie s identitou a trendmi a utváranie nových (ne)priateľstiev pri mimoškolských aktivitách. Pred maturitou toho stihneš celú kopu – tínedžeri môžu chodiť na hodiny, komunikovať s učiteľmi, a dokonca si zarábať ako štýloví influenceri alebo streameri!


 

ZAŽI STREDNÚ ŠKOLU

Okús všetky slasti a strasti stredoškolskej dochádzky. Choď na hodiny, zoznamuj sa s učiteľmi, vyraz posedieť do jedálne a tiež si vyzdob skrinku. Nezabudnuteľné spomienky tak vytvoríš, až sa budeš s kamarátmi po škole túlať ulicami.

VEĽKÉ TEENAGÉRSKE OKAMŽIKY

Pretancuj celú noc na školskom plese a osláv úspešnú maturitu s rodinou a kamarátmi (teda pokiaľ si budeš usilovne robiť domáce úlohy). Okrem týchto jedinečných okamihov si Simíkovia tiež nájdu celoživotných kamarátov, ostatní tínedžeri ich pozvú na rande, zúčastnia sa mimoškolských aktivít, stanú sa členmi rôznych tímov a budú si užívať jazdu na horskej dráhe, ktorej sa hovorí puberta.

NEDRŽ SA ZABEHNUTÝCH KOĽAJÍ

Stredná škola dáva priestor na sebaobjavovanie! Nájdi odvahu pozvať na schôdzku niekoho, do koho si sa zabuchol, alebo v sebe objav guráž ísť za školu (ale nenechaj sa pri tom pristihnúť). Simovia tínedžeri budú objavovať, čo majú a nemajú v obľube, a budú mať aj nové príležitosti páchať neplechu. Žartíky a vychádzky po zotmení ale môžu mať následky, tak si daj pozor, nech ťa nepristihnú.

OBJAV SVOJ ŠTÝL

Zariaď si svoju izbu podľa svojho, vytváraj outfity z oblečenia navrhnutého predajcami z Depopu a staň sa simfluencermi. Násťroční Simíkovia môžu zarábať predajom outfitov a propagáciou štýlov, ktoré navrhnú na Trendi, a ani kvôli tomu nemusia vychádzať zo svojich izieb, ktoré sú interaktívnejšie ako kedykoľvek predtým. Používaj notebook, prečítaj si v posteli knižku alebo sa pusť do vankúšovej bitky!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: