The Sims 4 Život na horách

Kód: PC0297
Neohodnotené
398 Kč 398 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (2 ks)
Možnosti doručenia

Pripravte sa na vzrušujúce snehové športy, relaxujte v prírodných horúcich prameňoch a navrhnite svoj domov inšpirovaný Japonskom v The Sims ™ 4 Život na horách

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Nachystaj sa na adrenalínové zimné športy, odpočinok v prírodných horúcich prameňoch a navrhni si vlastné bývanie inšpirované Japonskom v rozšírení The Sims 4 Život na horách! Objav nové spôsoby, ako sa vydať za dobrodružstvom – vyzvi svojich Simíkov, aby vyšplhali na samý vrcholok a vytvorili si pevné priateľstvá s ostatnými vo svete hory Komorebi. Máme tu sánkovanie, snowboarding aj posedenie s horúcim kotlíkom pri stole kotacu – pre každý životný štýl sa tu nájde niečo.

 

HERNÝ OBSAH:

 

VYCHUTNÁVAJ SI ADRENALÍN

Prever zručnosti aj odolnosť svojich Simíkov aktivitami na svahu! Nasaď na zjazdovke lyže, nahoď snowboard a poriadne to rozbehni alebo sa spolu s ďalším Simíkom pritul na sánkach. Preferuješ pohyb v opačnom smere? Nauč Simíkov horolezectvo a nechaj ich vydať sa na výpravu na samotný vrcholok hory. Takáto expedícia si vyžaduje odvahu a môže byť dokonca aj nebezpečná.

HĽADAJ ZENOVÝ KĽUD

Nechaj obavy svojich Simíkov odplávať preč v prírodných horúcich prameňoch a potom sa hoď do pohody s horúcim kotlíkom pri stole kotacu alebo sa zbližuj na túrach cez bambusové lesy a zasneženú krajinu. Hľadaj pokoj na pohodových prechádzkach a počúvaj pokojnú hudbu, aby si ovládol svoje emócie a objavil vnútorný pokoj.

ZARIAĎ SI BÝVANIE

Či už preferuješ tradičné zdobenie alebo moderný štýl Japonskom inšpirovaného nábytku, domov si môžeš zaobstarať dvere, okná i steny šódži, podložky tatami a ďalšie dizajnové prvky, ktoré ti obohatia život. Zuj si topánky v chodbe genkan, vychutnávaj mäkkú žiaru papierových lampášov a vybuduj vlastnú kamennú záhradu pred domom!

DEFINUJ VLASTNÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Sprístupni si nové efekty osobnosti a vzťahov vďaka novému systému vzťahov a mienky. Životné štýly sa prejavia na základe toho, ako Simíkovia žijú a aké zvyky si pestujú, a následne ovplyvňujú ich správanie. Podobne fungujú aj mienky, ktoré si Simíkovia vytvárajú na základe spoločných zážitkov, a ktoré ovplyvňujú ich vzájomné vzťahy a spoločenské interakcie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: