The Sims 4 Život na ostrově

Kód: PC0295
Neohodnotené
478 Kč 478 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (3 ks)
Možnosti doručenia

Preskúmaj vánkom ovívaný svet utápajúci sa v slnku, zatiaľ čo si tvoj Simík vytvorí svoj vlastný raj v dodatku k hre The Sims 4 s podtitulom Život na Ostrove.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Preskúmaj v rozšírení The Sims 4 Život na ostrove bezstarostný svet zaliaty slnkom, pieskom a nekončiacou zábavou, kde si tvoji Simíkovia vytvoria vlastný raj. Či už sa tvoji Simíkovia chcú zapojiť do ochrany prírody alebo radi bývajú mimo civilizácie, tu s tým môžu začať a vychutnať si všetko, čo táto jedinečná kultúra ponúka. Užívaj si tradičné udalosti, obleč sa do miestneho oblečenia alebo si daj lahodný nápoj z korenovníka – kavu. To všetko patrí k ostrovnému životu na Sulani.

 

HERNÝ OBSAH:

 

  • Pohodlne sa usaď a odpočívaj. Vitaj v Sulani, kde slniečko krásne svieti a noci sú tu úplne pohodové. Napni plachty a vyplávaj do trblietavých vôd vo svojej ostrovnej kanoe, zaplávaj si do sýtosti a preskúmaj vo svojom plavidle okolie. Postav veľkolepý hrad z piesku, opaľuj sa, a dokonca sa môžeš stretnúť aj s morskou pannou!
  • Zapoj sa a pomáhaj. Pridaj sa k ochrancom prírody, zbav pláže odpadkov a sleduj, ako s pomocou tvojich Simíkov celý ostrov rozkvitne. Vyraz na vlny a vydaj sa na kariérnu dráhu rybárov alebo potápačov alebo sa staň plavčíkom a staraj sa o bezpečie miestnych na plážach. Nechceš stálu prácu? Žiadny problém! Simíkovia tu môžu chodiť na brigády alebo si na živobytie zarobiť rybárčením.
  • Prenikni do miestnej kultúry. Tradície sú na Sulani hlboko zakorenené a tvoji Simíkovia si môžu vychutnať všetko, čo ponúkajú. Ponor svojich Simíkov do nového životného štýlu: vezmi ich na grilovanie pri ohnisku, zoznam je s miestnym folklórom, nechaj ich ochutnať tropické pochúťky a pohovor si s predkami z ostrova.
  • Vyžívaj sa v ostrovnom štýle. Navleč si Simíkov do tropických háv inšpirovaných slnkom, pieskom a vlnami. Alebo sa priprav na vodnú zábavu, ako je šnorchlovanie a plávanie. Zariaď si rustikálnu oázu predmety do domácnosti a odreaguj sa v tiki bare. Keď žiješ na ostrove, všetko je úplne v pohode (len si dávaj pozor na spáleniny od slniečka).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: