The Sims 4 Život na venkově

Kód: PC0296
Neohodnotené
497 Kč 497 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Vychutnávaj si pokojné kúzlo rozšírenia The Sims 4 Život na vidieku so zvieracími kamarátmi, jedlom z vlastnej záhradky a komunitou, ktorá drží pekne pri sebe. Uvar doma rodine z tých najčerstvejších prísad.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Vychutnávajte si pokojné kúzlo rozšírenie The Sims 4 Život na vidieku so zvieracími kamarátmi, jedlom z vlastnej záhradky a komunitou, ktorá drží pekne pri sebe. Uvarte doma rodine z tých najčerstvejších prísad. Preskúmajte lesy a spriateľte sa s tamojšími obyvateľmi alebo sa pustite do zbierania bobúľ a húb. Prípadne vyrazte do mesta a zoznámte sa s miestnymi. Či už Simíkovia objímajú kravy, priatelí sa s kurencami (či si z nich robia nepriateľov) alebo pestujú najväčšiu zeleninu široko ďaleko, vidiek jednoducho oplýva novými zážitkami a novými možnosťami, ako žiť v harmónii s okolitým svetom.

Chovajte zvieratá a spiateľte sa s nimi

Kravy budú poskytovať čerstvé (a ochutené!) mlieko celej rodine a sliepky budú v kurníku znášať vajcia. Získavajte vlnu a ďalej ju spracovávajte, ale dávajte si pozor na nezbedné líšky - tie malé otravy totiž majú veľmi rady vajcia! V lese sa poobzerajte po zajačikoch a vtáctvu, aby ste získali ich dôveru. Tá vám prinesie občasné darčeky a pomoc na záhradke.

Živte sa hospodárením

Premeňte varenie a záhradčenie v zábavu pre celú rodinu. Nové recepty a pozemkové výzvy vyžadujú čerstvé prísady na každé jedlo. Simíkovia si môžu pestovať vlastnú úrodu, zájsť si nakúpiť na dedinský trh alebo zbierať jedlo v lese - čerstvá úroda je každopádne najlepšia! Čo tak nejaká tá výzva? Skúste vypestovať prerastenú úrodu a zúčastnite sa súťaže na finchwickskom trhu.

Pripravte sa na vidiecky spôsob života

Henford nad Bagley je pohodová dedinka, kde sa všetci poznajú. Tak si zbaľte piknikový košík a kruh na vyšívanie a vyrazte do krčmičky Trpasličia náruč, kde si môžete po dlhom dni trochu oddýchnuť medzi miestnymi. Získajte jedinečné darčeky a vypytujte sa susedov na históriu mestečka alebo sa zúčastnite finchwickského trhu, kde sa môžete pochváliť prvotriednou dojnicou alebo sliepkou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: