The Sims 4 Život ve městě

Kód: PC0291
Neohodnotené
394 Kč 394 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (1 ks)
Možnosti doručenia

THE SIMS 4 ŽIVOT VE MĚSTĚ

Od Vrbovej Zátoky až po Newcrest – Simíkov život na predmestí baví. Záhrada, behanie, veľké luxusné domy. Nemyslíte si ale, že je najvyšší čas presťahovať sa niekam, kde to trochu viac žije?

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

 

The Sims 4: Život v meste - Herný doplnok - Obrázok 275375548

Od Vrbovej zátoky až po Newcrest – Simíkov život na predmestí baví. Záhrada, behanie, veľké luxusné domy. Ale nemyslite si, že je najvyšší čas sa presťahovať niekam, kde to trochu viacej žije ? „The Sims 4 Život ve městě“ prináša zaujímavé a rôznorodé mesto San Myshuno, ktoré leží na pobreží tesne pod horami. Takéto mesto ste v The Sims ešte nikdy nevideli. San Myshuno je plné nových aktivít a zaujímavých Simíkov. Či už hráte basketbal v štvrti trhovcov s korením, alebo idete s kolegami po práci do karaoke baru, na každom rohu tu na vás čakajú skvelé nové zážitky.

Čo takto si nájsť nových kamarátov a zájsť na niektorý z festivalov? V San Myshuno sa toho v uliciach deje naozaj veľa. Či už pôjdete na rande na festival lásky, alebo sa pôjdete vyblázniť na Geekon, nudiť sa určite nebudete. Chystá sa päť rôznych festivalov, ktoré si určite všimnete i z okna svojho bytu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: