The Walking Dead Destinies

Kód: PC0205
Neohodnotené
254 Kč 254 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (4 ks)
Možnosti doručenia

Zmeň príbeh seriálu Živí mŕtvi tým, že si nájdeš svoju vlastnú cestu udalosťami, ku ktorým v seriáli došlo. Zachráň zloducha, zabi hrdinu... a vysporiadaj sa s následkami. Sekaj, mlať a strieľaj nemŕtvych, daj dohromady silný team a preži apokalypsu v hre The Walking Dead: Destinies.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Svoju cestu apokalypsou začni ako Rick Grimes, prebúdzajúci sa v nemocnici obklopený mŕtvymi. Zhromaždi spojencov a prebojuj sa s nimi hordami chodcov cez kultové lokácie seriálu Živí mŕtvi, ako je Atlanta, farma rodiny Greenovcov, väzenia alebo Woodbury. V kľúčových okamihoch závisiacich na tvojich rozhodnutiach potom nezvratne utváraj osud svojho tímu zloženého z postáv známych zo seriálu. Hrdinovia i zloduchovia, živí aj mŕtvi – je na tebe rozhodnúť, či zostaneš verný minulosti, alebo si nájdeš svoju vlastnú cestu svetom seriálu Živí mŕtvi od AMC.

Herný obsah:

  • Stvor nový osud: Zmeň príbeh seriálu Živí mŕtvi tým, že si nájdeš svoju vlastnú cestu udalosťami, ku ktorým v seriáli došlo. Zachráň zloducha, zabi hrdinu... a vysporiadaj sa s následkami.
  • Sekaj, mlať a strieľaj nemŕtvych: Z pohľadu tretej osoby pobi hordy chodcov s pomocou všemožných zbraní určených na boj zblízka aj na diaľku – pálok, katan, revolverov, brokovníc, kuší…
  • Daj dohromady tím snov: Zostav svoj tím z viac ako dvanástich postáv známych zo seriálu Živí mŕtvi, ako je Rick, Shane, Michonne, Carol alebo Daryl.
  • Preži apokalypsu: Hospodár s obmedzenými zdrojmi, zháňaj zbrane a muníciu a maximalizuj schopnosti svojho tímu, aby si zostal nažive.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: