Workers & Resources: Soviet Republic

Kód: PC0182
Neohodnotené
520 Kč 520 Kč / 1 ks
Skladom (elektronická distribúcia) (3 ks)
Možnosti doručenia

Workers & Resources & Soviet Republic je unikátna real-timová budovateľská stratégia zasadená do socializmu. Navrhni a postav svoju vlastnú republiku a prestavaj chudobnú krajinu na bohatú priemyselnú veľmoc.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
digitálny kľúč najneskôr do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
K vybraným hrám dostanete darček
Zákaznícky servis
Zákaznícky servis
Sme Vám k dispozícii 24/7

Podrobný popis

Game Logo.png

 • Ovládaj všetky aspekty svojej vlastnej republiky s plánovaným hospodárstvom - ťaženie nerastných surovín, výrobu tovarov, výstavbu, investovanie a aj svojich obyvateľov.
 • Vytvor si vlastné priemyselné areály, s nakladacími stanicami, skladmi a továrňami.
 • Vybuduj infraštruktúru - cesty, železnice, chodníky, dopravníky, potrubia a elektrické vedenia. Strategicky umiestni svoje továrne a spoj ich tak aby vytvárali čo naefektívnejší celok.

  6.png

 • Plánuj a vybuduj sidlíská, so všetkým čo tvoji obyvatelia môžu potrebovať pre svoj štastný život - krčmy, kiná, ihriská a obchody.
 • Pošli pracovníkov do bane a získaj uhlie, alebo železnú rudu, pošli ich na polia a získaj plodiny, alebo ich pošli do továrni a získaj rôzne tovary.
 • Kupuj a predávaj zdroje a tovary do ostatných spriatelených socialistických republík, alebo na západ a získaj tak devízové prostriedky na nákup surovín či tovarov, ktoré ti chýbajú, alebo peniaze použi na další rozvoj svojej republiky.
 • Vychutnaj si autentické socialistické budovy a vozidlá z obdobia 1960 - 1990
 • Ekonomická simulácia - ceny tovarov a zdrojov sa na globálnom trhu menia a vyvíjajú. Jeden deň môžeš predávať ropu za 100 dolárov ďalší to môže byť 200 alebo 50 dolárov.
 • Zvyšujúca sa obtiažnosť - ako sa ceny menia, požiadavky obyvateľov sa menia tiež a ty potrebuješ viac zdrojov aby si ich udržal práceschopných.

Dodatočné parametre

Kategória: Počítačové hry (PC)
Dátum: 15.03.2019
Vývojár: 3Division
Jazyk: English, German, Polish, Czech
Online: Steam
Platforma: PC
Vydavateľ: Hooded Horse
Región: Europe
Typ distibúcie: Elektronická licencia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: